Adam Mišík chystá svou dosud největší show v pražské Roxy. Vydává ikonický singl z filmu BANGER. a v březnu vyrazí na další koncerty v rámci tour Adam Mišík Live 2024novinka

Adam Mišík si v poslední době buduje čím dál početnější skupinu fanoušků. Má za sebou hostování v O2 areně, kde s vyprodanou halou po boku Bena Cristovao zazpíval společný hit ZAPOMENOUT. Mezi další výrazné počiny tohoto roku patří singl BEZ TEBE se slovenskou superstar Simou, nebo nedávno vydaný track NEDÁVÁM PÁTKY. Živě se Adam Mišík a hosté představí na dosud největším koncertě 1. února v pražské Roxy a na dalších třech zastávkách v Ostravě, Brně a Jablonci v rámci Adam Mišík Live 2024 tour. Mimo nových koncertů vypouští Adam Mišík ikonický singl z oceňovaného filmu BANGER, kde ztvárnil hlavní postavu. Mimo nových koncertů vypouští Adam Mišík očekávaný remix jeho dnes už legendární hlášky z filmu BANGER. „všechny do jednoho z vás...". Song s lyric videem bude k dispozici na všech streamingových službách.„Jsem absolutně nadšenej, co se děje okolo koncertu v Praze, a proto jsem se rozhodl koncerty rozšířit o Brno, Jablonec a Ostravu. Tohle si přece Praha nemůže nechat pro sebe. Těším se na vás nejvíc ever a pojďme si užit společně tuhle party. Díky moč," zve s úsměvem a netradičním poděkováním na rtech Adam Mišík.

Tour Adam Mišík Live 2024 začne v Roxy už 1. února, pokračovat bude v brněnské Melodce 14. března, o den později se Adam s kapelou představí ostravským fanouškům v klubu Barrák a celou tour zakončí našlapanou show v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou 23. března 2024.


Added: 01.12.2023, martin

Related photos