Ben Cristovao, Mirai Navrátil a David Koller lámou srdce až lítají třískynovinka

Ben, Mirai a David Koller za bicími. Tahle silná trojice slibuje parádní hudební spojení. Singl Heartbreaker míří bez zbytečných kliček přímo do srdce všech fanoušků hudby. Skladba Heartbreaker vyjde také na novém albu Bena Cristovao v září 2024.

Ben Cristovao a Mirai se poprvé hudebně potkali při songu Pojď ke mně blíž, ze kterého se stal hit rotující na všech mainstreamových rádiích a s miliony poslechů na online platformách. Teď se tahle dvojka zase spojila, aby přinesla energický a nekompromisní singl Heartbreaker. Silný text, který napsali Ben a Mirai, akcentuje dynamická hudební linka od talentovaného producenta Enthica s významným zapojením Davida Kollera. Ten do skladby přispěl živě nahranými bicími, které dávají skladbě další rozměr a v postavě Davida Kollera přináší milé překvapení mezigenerační i mezižánrové spolupráce. „Heartbreaker byl pro mě výzvou, jak natočit bicí do hodně zajímavé skladby. Baví mě i text, je drsnej, muzikantskej a naprosto lidskej," doplňuje David Koller.Všichni tři aktéři potenciálního hitu se objeví i v chystaném videoklipu. Mimo leteckých záběrů Miraie, kterému se stalo pilotování velkou vášní, se jako hudebníci objeví na pražském stadionu fotbalové Slavie. Zde Ben chystá svůj dosud největší koncert - a to 7.6. 2025. „Pro mě je to přirozená věc. Ben je interpret, kterýho už dlouhé roky uznávám a zároveň je stále velmi v kurzu i pro teenagery. To je pro nás všechny hudebníky, dřív či později, téma – umět oslovit i mladou generaci. Máme k sobě blízko jako lidi. Kdykoliv přijde něco, co můžem udělat společně, tak to vítám," dodává Mirai. Jak si užil natáčení David Koller? „Musím říct, že mě Eden v noci překvapil, byl až hrozivej. Zároveň mi prázdný nepřišel tak obrovský, jako když jsem tam měl koncert nebo tam na nějakým koncertě byl."

Skladba Heartbreaker je prvním singlem z chystaného alba Bena Cristovao, které má vyjít v září 2024. Nahrávalo se v Praze a také v legendárních berlínských Hansa Tonstudios. Místa spojeného s takovými jmény, jako jsou Depeche mode, David Bowie nebo U2. „Pokračuju tak volně ve svým víc muzikantským projektu JEN TAK. Udělat zase víc žánrovou desku, zapojit do nahrávání moji kapelu i skvělý hosty. Těším se na to," dodává Ben.

Mezi hosty nových nahrávek bude hned několik významných jmen česko-slovenské scény, která představí Bena v dosud neznámém světle. Můžeme prozradit, že jedním z nich bude opět David Koller. Tentokrát ale i za mikrofonem a pod producentskou taktovkou fidlerskiho (Ondřej Fiedler).

Oficiální vydání singlu Heartbreaker proběhne v rámci New Music Friday v pátek 14. června. Na konci června pak vyjde singl na klasické audio kazetě v omezeném množství 100 kusů. Předobjednávky pro kazety startují 18. 6. prostřednictvím e-shopu Championship Music.

„Máme radost, že se vracíme k vydávání singlů na analogových nosičích, je jasné, že si novinky poslechnou fanoušci online, ale zájem mít něco fyzicky pro sebe roste" dodává za Championship Music Lukáš Rychtařík.


Added: 17.06.2024, martin19.07.2024 - Slavkov u Brna, Zámecký park

20.07.2024 - Mikulov, Amfiteátr

27.07.2024 - Příbram, Letní kino

03.08.2024 - Liberec, Zámecký park Vratislavice

10.08.2024 - Nový Jičín, Letní amfiteátr Na skalkách

17.08.2024 - Pardubice, Louka u koupaliště

24.08.2024 - Most (CZ), Benedikt

31.08.2024 - Olomouc, Korunní pevnůstka

07.09.2024 - Ostrava, Slezskoostravský hrad

14.09.2024 - Plzeň, Plzeňský pivovar

Related photos