EWA FARNA, SUPPORT LESBIENS A NEBE PŘIDÁVAJÍ DALŠÍ KONCERTYnovinka

„On Stage Tour“, které počínaje březnem svede dohromady Ewu Farnou, Support Lesbiens a Nebe, se rozrůstá o dvě vystoupení a další koncerty jsou v jednání.Dříve anoncovaný dubnový začátek turné se tak odehraje už 25.března v České Lípě a nově se během turné trojice skupin zastaví také 26.března v Krnově.

„Zájem, který ohlášené turné u pořadatelů vyvolalo, nás moc těší. Rádi proto přípravy turné uspíšíme a zahájíme jej o dva týdny dříve, než jsme původně plánovaly.“ shodují se svorně všechny tři kapely.

Ewa Farna a Support Lesbiens se pak netají ani radostí z právě zveřejněných nominací na ceny Žebřík, které každoročně uděluje hudební portál iREPORT. „Těchto cen si vážíme o to víc, že jsou výsledkem tzv. „vox populi“ neboli „hlasu veřejnosti“, jelikož zde hlasují sami čtenáři.“ vítají s nadšením Support Lesbiens nominaci v kategorii klip roku, ve které figurují s panoramatickým (360°) klipem K.I.D., jež vznikl v produkci ManaWorld pod vedením Ondřeje Urbance a Karla Vaňka na podzim loňského roku. Než se ale Supporti rozjedou na společné koncerty s Ewou Farnou a skupinou Nebe, vyšlou do rozhlasového éteru již třetí singl z alba K.I.D. a druhou česky nazpívanou skladbu Země.

Nominaci na cenu Žebřík si poprávu letos opět vysloužila i čerstvá držitelka (již sedmého!) bronzového Slavíka Ewa Farna, která si dnes a denně svým osobitým, jistým a silným hlasem podmaňuje jak české tak zahraniční publikum. Jen v loňském roce toho byli svědky návštěvníci jejího turné v Čechách nebo v Polsku, v londýnské Indigo areně nebo na zahajovacím ceremoniálu Mistrovství světa v házené v Quataru.
V příštím roce se pak do klání o ceny Žebřík zapojí i Nebe, kteří právě finišují s přípravami nového alba, na které již stihli své fanoušky navnadit singlem Pláštěnky, který momentálně boduje v první dvacítce nejhranějších českých skladeb na rádiích a na nějž 15.února navážou singlovou novinkou Zkus na chvíli mi lhát. Spolu s tímto singlem skupina zveřejní i stejnojmenný videoklip, který vznikl stejně jako výše zmíněný klip Support Lesbiens K.I.D. v produkci společnosti ManaWorld.


Added: 02.02.2016, Marek

Related photos

foto

Fotografie: Lubica Martincova