Momenty Pavla Callty pokřtěny. Lucie Bílá zakmotřila, oslavenec se rozplýval blahem a fanoušci div nezbořili sál.novinka 24.02.2016, Marek

Debutové album Momenty pokřtil Pavel Callta v několikaměsíčním odstupu od data jeho vydání. Mezitím totiž vydal ještě rozšířenou verzi, takže se ve své podstatě křtila alba rovnou dvě. Roli kmotry ochotně zastala Lucie Bílá.
Nedělní večer v pražském Lucerna Music Baru odstartoval Štěpán Urban, první muž posledního ročníku pěvecké soutěže SuperStar. Sám s kytarou (po první písni už jen pětistrunnou) obstál v půlhodinovém bloku, ve kterém zazpíval jak svoje oblíbené cover verze, tak vlastní písně.
Hlavní hvězdou večera, a to doslova, byl zpěvák, hudebník, skladatel a textař Pavel Callta. Za doprovodu svojí skvěle šlapající kapely zazpíval celý repertoár z alba včetně nejvíc žádaných hitů jako Mami, Zrzka, Naštěstí, Propojeni a samozřejmě vytrvale vyvolávaného Terapeuta. Neodolal se ale pochlubit i novou skladbou Písnička. Spolu s Lucií Bílou si střihnul Desatero a se Štěpánem Urbanem zakončili dvouhodinový koncert skladbou She´s the One. Přes pokročilou (noční) hodinu se ještě vydržel takřka dvě hodiny podepisovat svým příznivcům. Během večera měl pro přítomné několik překvapení včetně toho, že se na ně vrhnul a nechal se unášet nad jejich hlavami, aniž by přestal zpívat. Chvílemi to zkrátka vypadalo spíš na pořádný rockový koncert.


Related photos

fotofoto
foto

Fotografie: J. Nosek