ČARODĚJÁLES 2016novinka

9. ročník Brno City Rock Festivalu ČARODĚJÁLES, který každý rok láká brněnské publikum na kvalitní a pestrou dramaturgii s účastí předních světových a tuzemských hudebníků. Letos poprvé bude festival třídenní!

Pátek 29.4.2016 - by mohl nést podtitul „Best of Brno“ - ČANKIŠOU, POLETÍME? a MUCHA podpoří v Brně stále nesmírně oblíbená MŇÁGA A ŽĎORP a „balkánská dechovka z Prahy“ CIRCUS PROBLEM.

Sobota 30.4.2016 - stěžejní den festivalu přinese především celosvětově proslulou legendu crossover rocku, německé GUANO APES, z britského Brightonu přivezou THE QEMISTS svou divokou show. Na třech pódiích se dále vystřídají - MONKEY BUSINESS, PIPES & PINTS, FANFARA TRANSYLVANIA, BIJOUTERRIER nebo POLEMIC.

Neděle 1.5.2016 - Čarodějáles Junior - festiválek pro děti i rodiče slibuje čarodějnice, draky, skákací hrady a k tomu LUKÁŠE PAVLÁSKA – s tvorbou pro děti, ZDEŇKA & TÝNU s HÝBÁNÍM, turbošansón POLETÍME?, vodáckou kulturní úderku ZADÁCI či PŘÍBĚHY KLUKA BOMBARĎÁKA v podání kapelky BOMBARĎÁK.Added: 05.04.2016, martin

Related photos