Band

Animal Rock

Aktivní roky: 2014 -Animal Rock
Buď správcem tohoto profilu


Kapela vznikla v létě roku 2014 v tříčlenné sestavě. Až do konce tohoto roku jsme psali písničky, texty a ustálovali repertoár.

V únoru 2015 bylo v natočeno ve studiu DIGAZ RECORDING STUDIO v Karviné čtyřtrackové EP s názvem PROMO EP 2015, které obsahuje skladby Armáda Andělů, Houbař, Démon a Snad. EP bylo pojato jako digitální release a je volně ke stažení na Bandzone.cz profilu kapely bandzone.cz/animalrock. Po zveřejnění EP začíná živé hraní. Velmi často se na koncertech potkáváme s kapelou VIXLAIVANT z Havířova www.vixlaivant.cz, se kterými se nějakou dobu známe, takže nám velice vyhovuje s touhle partou vše pořádně zapít! V červenci kapelu opouští původní baskytarista Boris a je nahrazen Bohdanem.

Na průlomu listopadu a prosince jsme opět v Karviné natočili nový singl Slepá kolej. Koncem roku Bohdan opouští kapelu.

Začátkem roku 2016 doplňuje sestavu v pořadí již třetí basák Pagi. S Pagim byla přetočena basa v singlu Slepá kolej a singl byl zveřejněn s nově nahranou baskytarou. V roce 2016 bylo odehráno několik zajímavých koncertů a kapela poprvé sbírá zkušenosti v Českém rozhlase Ostrava a v Rádiu Čas Rock. K závěru roku kapelu opět opouští baskytarista Pagi.

Rok 2017 začíná příchodem již čtvrtého basáka Pavla a nedlouho poté z kapely odchází po vzájemné dohodě bubeník a zakládající člen Kendy. Vzápětí je nahrazen zkušeným bubeníkem Dannym a v kapele zůstává jediný původní člen Hans. Začíná nová éra Animal Rock.

Added: 20.10.2017, martin