Band

Fate Magazine

Year: 2006Fate Magazine
Zdroj: Zdena Šelingerová


Buď správcem tohoto profilu


Česká rocková kapela Fate Magazine byla založena v roce 2006 z poměrně více i méně známých muzikantů, kteří hudebně dozráli do stavu ohromné touhy zlomit evropskou bariéru a pokusit se prosadit i za hranicemi ČR. Pro všech 5 kluků z kapely je Fate Magazine jak už z názvu vyplývá osudovou záležitostí. V roce 2005 se zrodila myšlenka nabídnout kapelu a písničky i v zahraničí, nejen domácím fanouškům a došlo k dnes již osudové spolupráci se zahraničním hudebním producentem. Fate Magazine napsali osudové písničky a následují jejich osudovou cestu.

Teplická kapela Fate Magazine ovládla na konci roku 2008 a začátkem roku 2009 téměř všechny rádia a TV stanice se svým hitem Každou vteřinou.

Každou vteřinou i její anglickou verzi Anymore a další hity jsou na prvním cédéčku nazvaném Better Way, jež vydala RGM Entertainment roku 2008 na podzim. Deska Better Way vznikla celá v produkci Fabia Trentiniho a Fate Magazine by se rádi svěřili do stejných "rukou" i pro desku příští. V roce 2009 však útočí se svým druhým singlem Barevná, ke které by rádi natočili i videoklip. Fate Magazine neboli David - zpěv, piano, kytara, Martin - kytara, doprovodný zpěv, programování, Richard - baskytara, doprovodný zpěv, Radovan - kytara, doprovodný zpěv, Láďa - bicí se pilně připravují na jarní a letní koncertování.

Added: 05.11.2021, martin