Skladba

Pojď se MnouReport broken videoNediv se bejby, když na tebe čekám, sama doma nahá pod peřinou.
Vždyť po pár hodinách to něco spěchá, napadá mě jen že teď musíš být s jinou.
Proč zmeškal by si šanci celou mně mít, asi máš lepší zábavu než se mnou v posteli být. Už je pozdě všechno vrátit zpět začínám hrát, podle sebe venku na mě čeká celej svět.
Moje noc začíná právě teď a tady, možná že budeš to ty koho vyberu si z řady. Kdo ochutná mojí touhu, pojď dnes nechci nic jinýho než je sex.

Bejby, bejby pojď se mnou, se mnou, můžu bejt třeba něžnou pannou, tvářit se že je to poprví, neboj nikdo se to nedoví. Jestli to takhle nemáš rád, můžu úplně jinou roli hrát, a co třeba děvka nobles.
Bude to rychlej proces.

Sundej si kalhoty, nasekám ti na prdel. Teď jsem to já, kdo má tudle chvíli na povel, tak nech mezi těch řěčí bylo dost, já si chci užít tuhle noc.

Můžu bejt jaká budeš chtít už nenechám tě bejby odejít, jsem nejlepší co můžeš mít, rozepni si poklopec můžem začít.

Bejby, bejby pojď se mnou, se mnou, můžu bejt třeba něžnou pannou, tvářit se že je to poprví, neboj nikdo se to nedoví. Jestli to takhle nemáš rád, můžu úplně jinou roli hrát, a co třeba děvka nobles. Bude to rychlej proces.

Můžem si to rozdat třeba tady, můžeš mi to dělat z každý strany. Můžem si to rozdat v jinym pajzlu, můžem si to rozdat třeba na hajzlu.

Jenomže to bych já ještě musela chtít, naštěstí stačila sem si uvědomit, že tohle každej den já teď můžu mít, akorát ty mi za to nestojíš. Za zkažený ráno a špatný svědomí, tohle celý je fakt lacinýýýýý.


Added: , rajo101