Kniha

První pomoc

0


Metafora, s.r.o., 2006, (fotografická publikace sloľená z jednotlivých listů, „svázaná“ ąroubem, baleno v PVC krabičce, formát: 60 x 210 mm, 134 strany (= 67 listů))

199.00 CZK

Koupit

První pomoc

Anotace


šedesát sedm tvrdých listů velikosti a váhy mobilního telefonu, které lze rozevřít jako pestrobarevný vějíř (potištěný z obou stran), to je naše nejnovější knížka o tom, co by měl znát každý z nás – o první pomoci při zraněních, nebo dokonce při ohrožení života.


Tahle příručka se hravě vejde do kapsy, do přihrádky v palubní desce vašeho vozu, do kabelky, a přitom je svou úpravou prakticky nezničitelná. Můžete ji vozit na chatu, na výlety, na dovolenou…


Uvnitř najdete přehledně roztříděná témata, dozvíte se, jak postupovat v případě konkrétních poranění nebo náhlých onemocnění. Naučíte se zastavovat krvácení, oživovat ty, kdo utrpěli srdeční zástavu, účinně zasahovat v případě otrav toxickými látkami a mnohé další věci.


Pro lepší názornost jsou jednotlivá témata barevně rozlišená a srozumitelný text doplněn fotografiemi přesně ilustrujícími počínání zachránců.
Nebezpečí číhá na každém kroku, a mnohdy to mohou být jen naše vědomosti, co může někomu z našich blízkých zachránit život…

2008, martin