Kniha

Adobe Photoshop CS2 v praxi

Tim Grey


GRADA Publishing, a.s., 2006, (pevná vazba, formát knihy: 170 mm x 240 mm, 280 stran plnobarevných)

499.00 CZK

Koupit

Adobe Photoshop CS2 v praxi

Anotace


Adobe Photoshop CS2 v praxi – praktický průvodce nejen pro digitální fotografy pokrývá celé spektrum úprav, které budete chtít prostřednictvím Photoshopu nebo Photoshop Elements na své obrázky aplikovat. Tato kniha je proto vhodná pro fotografy všech úrovní dovedností, kteří si rádi nechají poradit v postupu zpracování svých obrázků. Začátečníci si vytvoří pevné základy a pak budou schopni přejít k pokročilejším tématům, zatímco odborníci si nejen rozšíří své znalosti o tom, co vše a jak ovlivňuje postup zpracování, ale dozvědí se i o nových technikách, které na své obrázky mohou aplikovat.
Tato kniha sice byla napsána pro Adobe Photoshop CS2, ale velmi dobře se dá použít i pro předchozí verze Photoshopu (přičemž některé nové prvky v nich nebudou dostupné) i Photoshop Elements. Pokud jde o Photohops Elements, jsou v knize odkazy na prvky, které v této aplikaci nejsou dostupné.
Pokud jste fotograf pracující s digitální technikou a máte pocit, že během své optimalizace obrázků nezískáváte to nejlepší, tato kniha je právě pro vás.

Added: 2008, martin