PO VÍCE NEŽ DVOU LETECH SE VRACÍ DO PROSTŘEDÍ NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH HAL S NOVOU SHOW A NOVÝM ALBEM SRDCEBEAT!
Kapela Kryštof právě v New Yorku finišuje se svým sedmým studiovým albem, které vyjde v červnu. Předznamená ho pilotní singl Srdcebeat, který dal název i velkolepému halovému turné, na něž se Kryštof vydá na podzim.
Turné začne 20. října v ostravské ČEZ Areně, o tři dny později Kryštof zavítá do brněnské haly Rondo. V Praze se kapela představí 27. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká liberecká Home Credit Arena. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v pardubické Tipsport Areně. Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 Kč k sezení. Předprodej zajištuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal.
Kryštof s sebou vezme na turné dva nadějné tuzemské interprety. Se zpěvačkou Lenny se mohli fanoušci potkat v akustické podobě již na Kryštof Kempech, nyní se předvede s plnokrevnou kapelou. Druhá předkapela Mirai se nedávno představila českému hudebnímu světu singlem Dítě robotí a chystá vydání svého debutového alba.