Dan Vertígo vypouští do světa svůj už třetí oficiální videoklipnovinka

Brněnský rocknroll-folkový písničkář Dan Vertígo aktuálně vypouští do světa svůj už třetí oficiální videoklip, tentokrát k singu "Bůhvíkam".

Jak sám říká, jde o předzvěst nového EP, případně druhého CD. Jde o celkem poetickou písničku klidně si plující na základě libozvučné kytarové vybrnkávky a akordeonu. Klip k písni vytvořila mladá výtvarnice Tereza Nesládková z brněnské FAVU, nahrávka vznikla v pardubickém StreetSound studiu, za zvukem stojí zvukmistr Martin Tefr.V klipu je zachycena atmosféra Olomouce v měnícím se ročním období. Dan ke klipu: "Proč právě Olomouc? Je toho spousta - v roce 2012 jsme v ní odehrál svůj první sólo koncert (v hospodě U Magora), rád v ní hraju pouličně a celkově je to jedna z mých nejčastějších koncertních destinací. Olomouc člověk nemůže mít nerad, vždycky, když proplouvám jejími uličkami, cítím jakoby na mě dýchala jakási múza nejen zašlých časů :)"

Tuto a spoustu dalších písní budete mít možnost slyšet živě na nějakém Danově koncertě v rámci jeho nikdy nekončící tour napříč ČR. Veškeré koncerty najdete na www.facebook.com/danvertigohuddba případně www.bandzone.cz/vertigo


Added: 15.03.2018, martin

Related photos