Skladba

AlmagedonReport broken videoPsal se rok 2008.
Od tý doby se stalo spustu věcí.
Spoustu dobrejch věcí,ale taky spoustu zlejch.
Tenkrát jsem byl mladej,a odhodlanej jít proti všem.
Chtěl jsem zničit všechny ty svině co se mě snažili zastavit.
Ale byl jsem sám,sám proti tolika zmrdům,že mě už párkrát napadlo že zamávám bílou vlajkou a vzdám to.
Ale tak jednoduchý to se mnou fakt neni.
A proto jsem se nikdy nevzdal tý bandě nafoukanejch zkurvisynů
který mi nenápadně házeli klacky pod nohy.
Ptal jsem se sám sebe "proč",a pak jsem na to jednou přišel,oni se mě báli.
Báli se temný duše která nejde spoutat a nikdo s ní nedokáže manipulovat.
jestli už si to nepamatuješ,tak mý jméno je Fosco Alma!

Vstal jsem z popela jak Phoenix tak to zdílejte na síti ať zmrdi ví že jsou v píči protože mý slova mířim teď na každýho co mý jméno plísnil a chtěl mě vidět na kříži a v duchu myslel si chcípni ty zmrde nemáš dost síly na to si vydobít místo a proto chcípni za chvíly,jenže já mám tolik síly a smrdim trochu od síry asi se ďáblovi líbim jdu přímo z tý jeho díry a místo slov plivu dýky přímo do zmrdů za hříchy.
Někdo mě chtěl tady zpátky no tak jsem tady vy sráči a mám chuť všechny vás znásilnit a pak smažit na pánvi, následně podusit pár minut,takhle jste si to přáli.Tuhne vám úsměv na tváři,ale už je pozdě čas vrátit,teď vás jdu zaživa upálit a vyrvat všechny ty dráty od kterejch mám všechny šrámy,mrdám zkurvený zákazy arogantní magazíny co nechtěli psát o mě články.
No takže dámy a páni vítejte ve světě zkázy.
(Počkej,počkej,)
Možná bych se měl nadechnout,a zkusit na všechno zapomenout.
Možná bych se měl vydat novou cestou,a zamávat vám na rozloučenou.
Možná bych moch všem odpustit,každýmu co se na mym jménu křivdy dopustil.
Všechny duše který věznim bych mohl propustit,(NÉ)
Mohl bych hodit seznam nepřátel do propasti.(NÉ)
Možná bych měl přestat bejt tak zlej a nechat jen tak všehny vaše záludnosti bejt,ale stvořili jste ve mě démona co chce teď ven.
Takže jste v háji,už nemá cenu se hájit,otvírám do pekla brány a všechny hajzly co smáli se mi tam postupně házim za to že proti mě stáli a zkoušeli mě odpálit,ale to se šeredně spálili,já se pokaždý vrátim.
A budu ve větší ráži,přestanu si míru vážit,bez mozku začnu pálit zatuchlou pravdu na pár lidí co se nestyděli lhát mi klidně do očí a tvářit se že se neměněj plány a pak je posrat za zády.
Ty krysy to ví,že to vim a chci to říct,aby mí lidi věděli co se všechno dělo v pozadí,čím jsme si já a Lucas museli za ty roky projít,jak starej kakobral bla bla o sto tisíc.
Nebo jak hamyžnej producer obral všechny MC chtěl všechny žalovat a vytřískat z každýho co nejvíc ale díky tomu si potřebujou uříznout ty defa svý ale dneska je v píči a nikdo s ním nechce nic mít
Já nikdy nikomu nechci přát něco zlýho to jsou mý zásady víš jdu a proto nechám víko od rakve zavřít at' chcípnou na vlastní hloupost a píčoviny co ztichnou než slítnou na úplný já a mý boys nebudem cítit lítost
Ale jestli se jednou vrátim tak se zeptám kde to vázne co se stalo že tak náhle se na zem vrátili z ráje kde nic nesmrdělo málem a pak jim ukážu prstem na dveře a řeknu Běžte do háje!


Added: , martin