LIGHT & LOVE vydají svoje debutové album Surrender to the Stars už tento páteknovinka

Dvojice LIGHT & LOVE známá svými hity Blueberry Sky a True a spoluprací s Kryštof, Voxelem či Adamem Mišíkem vydává svoje debutové album Surrender to the Stars už tento pátek. Aktuálně se v éteru prezentuje singlem Country Boy a ladí nástroje na svoje podzimní turné s další mimořádnou osobností svojí generace, písničkářem Thomem Artwayem.
Kolekce písní zahrnuje tvorbu bratrů Balcárkových sahající až do roku 2007, nahrávala se v rozmezí minulých tří let. Inspiraci k písním sbírá dvojice všude kolem sebe, jak zmiňuje Honza alias Johny Rainbow: „Pořád se něco děje. Skoro každý den objevujeme nové věci, o kterých by se dalo psát – i vzhledem k tomu, v jakém stavu je dnešní svět.“ A Lukáš alias Kosák popisuje způsob tvorby a dělbu práce mezi ním a bratrem: „Honza většinou přijde s nějakým melodickým nápěvem. Sedneme si k němu - já udělám dvojhlasy, pak společně napíšeme text a jde se nahrávat. Johny se ujal produkce - já spíš pomáhám se všemi nápady - ať už nástroji, nebo zpěvovými linkami.“

Podívejte se na trailer k albu:


Nové skladby Light & Love představí na podzimním turné. Absolvují ho společně se svým kamarádem, písničkářem Thomem Artwayem.


Added: 30.08.2016, martin

Related photos

foto