Lake Malawi vystoupí už tento pátek v La Loca na iREPORT NIGHTnovinka 29.09.2015, martin

Lake Malawi zahrají exkluzivní koncert již tento pátek 2. října na iREPORT NIGHT v klubu La Loca, kde uvedou také svůj zbrusu nový klip. Následovat bude after party v režii QOTA DJanes. V rámci celovečerní párty představí magazín iReport svou novou tvář a se spoustou zajímavých hostů svůj nový design pokřtí.

Lake Malawi, kapela kolem charismatického Alberta Černého, si na letošní podzim nachystala jediné „klasické“ pražské vystoupení. „V La Loce jsme odehráli jeden z prvních koncertů a rádi na něj vzpomínáme. Přišlo hodně kamarádů, ale i fanoušků, které už známe jménem,“ vzpomíná zpěvák skupiny, která na konec roku plánuje akustické turné se zastávkami na netradičních a vesměs komorních místech.

Na iREPORT NIGHT představí Lake Malawi rovněž svůj nový klip k písni Young Blood z jejich nedávného EP s názvem We Are Making Love Again. „Chtěl bych přesvědčit Yemiho a dalšího účastníky klipu, aby dorazili, a mohl by to být jakýsi křest videa,“ říká Albert.

iREPORT NIGHT bude rovněž oslavou hudebního magazínu iReport s pětadvacetiletou tradicí, kterému předcházel tištěný časopis Report a Rock Rport. „Graficky elegantnější a uživatelsky příjemnější design je vlastně jen jednou částí celkové proměny iREPORTu, která už začala v létě změnou vedení redakce a obsahovými inovacemi,“ informuje o plánech magazínu jeho šéf Jarda Hudec, který v La Loce oslaví své narozeniny.