Marika Gombitová a Miro Žbirka opět spolu na jednom podiu!novinka


ROAD TO ABBEY ROAD, série velkých koncertů Mira Žbirky naplánovaných na letošní podzim, bude mít opravdu výjimečného hosta – Mariku Gombitovou.

Unikátní příležitost vidět dvě legendy opět spolu na jednom pódiu bude během čtyř koncertů turné Mira Žbirky ROAD TO ABBEY ROAD 2016.
Marika Gombitová bude exkluzivním hostem a k oznámené účasti dodává: „Milí priatelia, veľmi rada by som Vám touto cestou dala do pozornosti ROAD TO ABBEY ROAD TOUR 2016 - 4 jedinečné koncerty Mira Žbirku s hosťami z Veľkej Británie. Je mi cťou podporiť tento zaujímavý projekt a preto som prijala pozvanie od Mekyho vystúpiť na tomto koncerte ako hosť.“
Velkou radostí z potvrzené opětovné spolupráce s Marikou se netají ani Miro Žbirka: „Podařilo se něco, v co bych před pár lety ani nedoufal. Být s Marikou znovu společně na pódiu je můj splněný sen.“
Na podiu, které bude mít opravdu velmi speciální scénu a zajímavé efekty, vystoupí samozřejmě kapela Mira Žbirky, ale i hosté z Velké Británie. Zazní nejznámější hity a písně z nejnovější desky MIRO nahrané v londýnském studiu Abbey Road.

Začátek spolupráce Mariky Gombitové a Mira Žbirky se datuje do druhé poloviny sedmdesátých let, kdy společně působili ve skupině Modus. Legendární dvojici obsadili do hlavních rolí muzikálu Neberte nám princeznú (1980). I když pak měl každý svoji vlastní sólovou kariéru, jejich přátelství a spolupráce pokračovala. Dala tak vzniknout hitům jako jsou V slepých uličkách, Nespáľme to krásne v nás nebo Tajnosľubná z roku 2005.
S koupí nejlepších vstupenek na koncerty ROAD TO ABBEY ROAD je i možnost do vyčerpání zásob získat exkluzivní dárek album MIRO. Informace hledejte na:
- Česká republika, www.roadtoabbeyroad.cz
- Slovenská republika, www.roadtoabbeyroad.sk

Předprodej vstupenek je plném proudu:
16. 9. 2016 Praha, Tipsport Arena, vstupenky
18. 9. 2016 Ostrava, Ostrava Aréna, vstupenky

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka
Pokud budete potřebovat jakékoliv další informace, neváhejte mne kontaktovat.


Added: 11.02.2016, Marek

Related photos

fotofoto

Fotografie: archiv Žbirka