Civilní obrana představuje nové videonovinka

V novém klipu Civilní obrany ukazuje dokonalé tělo Zlata Bubeníčková!

Čáslavská formace Civilní Obrana představila minulý týden fanouškům nový videoklip k singlu Holku pevnou mít. Video už za prvních pár hodin nasbíralo na YouTube několik tisíc přehrání.

Děj videoklipu se odehrává v posilovně, kde se zpěvák Mára snaží zapůsobit na dokonalou fitness dívku. Jelikož neuspěje, rozhodne si vytrénovat svoji vlastní „holku pevnou“. V roli dokonalé dívky se představila juniorská mistryně České republiky v Body Fitness Zlata Bubeníčková.

Jelikož členové kapely nejsou nadaní kulturisté, natáčení některých scén neprobíhalo hladce. „Do posilovny nikdo z naší kapely nikdy nechodil, proto pro nás byl tak trochu problém opakovat určité scény. Například ty, kde jsem musel pořád dokola dělat kliky, protože nám záběr nevycházel. S narůstajícím počtem vyřazených záběrů začínala pomalu odcházet i má tělesná schránka“ přiznává zpěvák Mára. Scény se Zlatou Bubeníčkovou ovšem oživili atmosféru při natáčení, ale i samotný vizuál videoklipu. „Zlata je naprosto úžasný člověk. Hned od prvních chvil bylo jasné, že jsme potkali člověka, se kterým si budeme velice dobře rozumět. Díky Zlatě jsme se dozvěděli, že se nikdo (ani my) nemusí stydět začít chodit cvičit. Je to velice skromná holka, která na sobě opravdu velice tvrdě dře a podporuje každého, kdo si jde za svým cílem.“ dodává Mára o spolupráci.

CIVILNÍ OBRANA - HOLKU PEVNOU MÍT
Kapela Civilní Obrana má za dobu své více jak desetileté existence tři alba, nespočet koncertů a festivalů. Desky Konkurz (2007), [So:wA]? (2009) a prozatím poslední Loterie (2012) doplnila kapela o další úspěšné singly P*ssy je kun*a, Za tebou a právě představený Holku pevnou mít. Na podzim Civilní Obrana vydává svou čtvrtou desku a chystá turné s velice zajímavými hosty.


Added: 26.07.2016, Marek

Related photos