Pískomil se vrací má nové album plné písniček pro děti - Ňam Ňam Ňam!novinka

Kapela pro rodiny s dětmi Pískomil se vrací vydává právě dnes své nové album Ňam Ňam Ňam. Deska obsahuje celkem pět pěkně dovádivých písniček, na které si všichni malí (i velcí) fanoušci „Pískomila“ rádi zařádí. Právě dnes také vyhlašuje Pískomil soutěž pro všechny šikovné děti.

Kapelu Pískomil se vrací není potřeba mladším hudebním fanouškům dlouze představovat. Hraje veselý a vtipný holknkluknroll, a právě dnes vydává nový maxisingl s pěti písničkami a vypečeným názvem Ňam Ňam Ňam.

Co letos Pískomil na svém novém albu uvařil? Vše podle chuti. S prvním trackem si zakřičíte podle libosti: Fuj Fuj Fuj! Společnost v kuchyni vám bude dál dělat Vinylová královna, protože vaření s gramofonovými hity příjemně ubíhá. Ovšem pozor, aby vám do kuchyně z pokoje neprosákly Krákory. To je s vařením konec, lepší sbalit kufry a rozbalit je až u Moře v Kutný Hoře. A z pláže pak jen zírejte, jak se ve vlnách šplouchá Plejtvák. CD bylo nahráno Pavlem Bohatým v lednu 2017 ve studiu SONO a mixováno v únoru 2017 Ondřejem Ježkem ve studiu Jámor. Kapelník Pískomila Ondřej Pečenka hodnotí koncertování a vydávanou novinku těmito slovy: „Obávaná kombinace nakažlivé písničky ve spojení s naším nefalšovaným pódiovým elánem funguje znamenitě. Jsme hudebně-adrenalinový sport, co chytí malé i velké posluchače. Letos jsme pro ně připravili pěti písňové chutné a čerstvé menu Ňam Ňam Ňam a těšíme se, jak bude naše malé i větší fanoušky bavit,“ říká. To je stručný trailer k novému počinu Pískomila. Šup s ním do autopřehrávače, ať cesta do školy nebo na víkend rošťácky chutná a rychle ubíhá.

Po křtu této nahrávky, který proběhl v sobotu 6. května na Výstavišti Praha v Holešovicích, se Pískomil prakticky nezastaví a jako každoročně navštíví téměř celou republiku.
Pískomil také právě vyhlásil soutěž pro všechny děti, které si rozumí s pastelkami (a že jich bude)! Obal alba je záměrně koncipovaný jako omalovánky, které mohou vybarvit, jak se jim jen bude chtít. Ty nejzajímavější odmění Pískomil krásnými dárky. Více k soutěži prozradí kapela na svém Facebooku.

Added: 16.05.2017, Marek

Related photos

fotofoto
fotofoto