Talentová Diana Kalashová včera křtila debutové album, kmotrou se stala Monika Bagárovánovinka

Zpěvačka Diana Kalashová pokřtila včera své debutové album Bez pravidel. Kmotrou alba se stala Monika Bagárová, dalším kmotrem pak byl úspěšný YouTuber Martin Carev, který také popřál Dianě hodně úspěchů. Dianě je teprve patnáct let, přesto na sebe poprvé výrazně upozornila již v roce 2011, kdy zaujala porotu v čele s Lucií Bílou v soutěži Česko Slovensko má talent.

Monika Bagárová popřála Dianě hodně štěstí a odhodlání, ocenila i její nádherný hlas poté, co zazpívala živě tři skladby z nového alba. "Jsem nadšená, že mě přišla podpořit právě Monika. Představuje pro mě dokonalou zpěvačku - úžasným vokálem, vystupováním a skvělým stylem, je pro mne opravdovým vzorem, chtěla bych se jí přiblížit. Zároveň ale samozřejmě zůstat svá, vždyť mi je jen patnáct!"Martin Carev je úspěšný YouTuber, na svém kanále má přes půl milionu odběratelů, zde i Dianin song Bez Pravidel podpořil. Skladbě se daří skvěle také na mobilní aplikaci Musical.ly oblíbené mezi teenagery, kde mají její různé verze kolem půl milionu přehrání.

Celou nahrávku produkoval zkušený Daniel Hádl, který v minulosti spolupracoval například s Ewou Farnou, Darou Rolins nebo Leošem Marešem. Pro pvní klip z alba si vybrala stejnojmennou skladbu Bez pravidel. Text písně napsala Jana Rolincová. Diana se narodila v Novokuzněcku a už jako malá v sobě začala rozvíjet hudební i pohybový talent. Mezi své vzory a umělce, kterým by se ráda svou tvorbou přiblížila, řadí Diana Beyonce, Rihannu nebo zpěvačku Dua Lipa.

Křest se uskutečnil v Zetku pražského OD Kotva, jde o multiúčelový prostor pro generaci Z.


Added: 26.01.2018, martin

Related photos

fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto
fotofoto