Diana Kalashová má harmonický klip k písni Štěstí na dlaninovinka

Výrazná soutěžící Talentu a zpěvačka Diana Kalashová vydala své debutové album Bez pravidel ke konci loňského roku. Nyní představuje už druhý klip z něj, a to k akustické verzi písně Štěstí na dlani.

Celý videoklip je stylizovaný na první pohled jednoduše a harmonicky. S nenáročným ale přitom zajímavým nápadem na zpracování přišla samotná Diana. O režii se postaral Vasyliy Rusyn. Na piano doprovází v klipu Dianu Sebastian Hádl, který se autorsky podílel i na albu samotném. Nahrávku pak primárně produkoval jeho otec, zkušený Daniel Hádl, který v minulosti spolupracoval například s Ewou Farnou, Darou Rolins či Leošem Marešem.

Diana se narodila v Novokuzněcku a už jako malá v sobě začala rozvíjet hudební i pohybový talent. Mezi své vzory a umělce, kterým by se ráda svou tvorbou přiblížila, řadí Diana například Beyonce, Rihannu nebo Dua Lipa.

Po vydání alba Bez Pravidel následoval v lednu tohoto roku i jeho křest. V rámci něj proběhla premiéra videoklipu k pilotnímu singlu Bez pravidel. Pro letošní rok se chce věnovat Diana především tvorbě videoklipů a čas chce vložit také do rozmanitých hudebních spoluprací.


Added: 11.04.2018, martin

Related photos

fotofoto

Fotografie: Benedikt Renč