Nový klip od Pankix: Neuvěříte, co se stalo během natáčení postelové scénynovinka

Kapela Pankix (indie rock) představuje nový videoklip „Spolu“. Pěvecky i herecky v něm hostuje Jiří Burian, režie se chopila Darina Burianová.

„S Pankix už nějakou dobu spolupracuju, oslovili mě jako producenta poslední desky. Když teď přišli s nabídkou zahrát si i v klipu, šel jsem do toho. Spolu je skvělej song“, říká Jirka Burian, známý poslední dobou především jako Kapitán Demo.Písnička samotná je o vzájemném odcizení manželského páru díky současným technologiím. „Máme jí v kapele hrozně rádi, nejen po hudební stránce. Myslím, že se v ní hodně lidí najde, bohužel“, říká trochu hořce frontmanka kapely Sany.

Klip se odehrává na počátku 90. let, kdy si starší manželský pár vyrazí do kina na komedii „Láska budoucnosti“ a pobaveně pozoruje, jak vypadá manželství v roce 2018.

„Natáčení jsme si užili, hlavně kluci z kapely byli nadšený, když se museli obléct do devadesátkových kostýmů. Došlo i na paruky a kníry, takže výsledek stojí za to. Jirka Burian vzal roli manžela tak vážně, že přibral 8 kilo. A naprosto úžasní byli představitelé hlavních rolí, Koko Toušková a Jiří Mevald, kteří nás během natáčení bavili historkami ze života. Oba mají za sebou neuvěřitelné životní příběhy“, popisuje Sany.

Kromě kina Ponrepo se natáčelo především v interiéru, kde došlo i na „postelovou scénu“. „Byla jsem z toho pěkně nervózní, i když je scéna hodně decentní a jen se spolu díváme na seriál. Korunu tomu ale nasadil Jirka, který během krátké pauzy v posteli usnul a bylo po natáčení“, směje se Sany.


Added: 31.05.2018, martin

Related photos