PÍSKOMIL SE VRACÍ a jeho MIKULÁŠSKÁ PÍSKOUŠOUnovinka

Kapela pro děti a rodiče PÍSKOMIL SE VRACÍ se opravdu s velkou radostí vrací již potřetí do pražského Lucerna Music Baru, v sobotu 5. prosince. Tentokrát půjde o nejlepší dětský rock´n´rollový mikulášský mejdan v Praze, pojmenovaný příznačně MIKULÁŠSKÁ PÍSKOUŠOU.

Za kapelu PÍSKOMIL SE VRACÍ zve všechny Karolína Pečenková: „Do Lucerny se s radostí vracíme opakovaně, naše koncerty zde mají úžasnou, kulatou atmosféru a my si ji plnými doušky užíváme se všemi přítomnými od nejmenších po největší. Tentokrát naši speciální show věnujeme Mikulášům, čertům a andělům a chceme zde zazpívat ve vánoční premiéře i naše nejnovější písničky. Moc se těšíme!“

PÍSKOMIL SE VRACÍ a jeho MIKULÁŠSKÁ PÍSKOUŠOU v Lucerna Music Baru 5. prosince od 15:00 bude tradičně netradiční. Jistojistě vtipná, veselá, se zajímavými hosty a nikdo se nebude strašit!
Na programu je hudba, smích, soutěže i dárky.
Pořád si neumíte představit, jak vypadá koncert PÍSKOMILA? Podívejte se ...
Vstupenky na jedinečnou a nejlepší dětskou mikulášskou rock´n´rollovou show si můžete koupit v předprodejních sítích: TicketPortal, TicketPro, Eventim, GoOut a Lucerna Music Bar za jednotné vstupné pro děti i dospělé, děti do 2 let zdarma (předprodeji 160 Kč, na místě 190 Kč).


Added: 13.10.2015, Marek

Related photos